Begin Slider
Chcete nainštalovať dávkovač krmiva Talo Smart Pet Feeder?
Meet the Pet Feeder
Zoznámte sa s dávkovačom krmiva Talo Smart Pet Feeder
Smart Life Logo

1 = Veko 6 = Vývod krmiva
2 = Uvoľňovacie tlačidlo veka 7 = Misa
3 = LED indikátor Wi-Fi 8 = Zásuvka pre batériu (175 x 70 x 30 mm)
4 = LED dióda stavu potravín 9 = Vstup Micro USB
5 = Tlačidlo manuálneho dávkovania (krátke stlačenie: rýchle kŕmenie, dlhé stlačenie: resetovanie na výrobné nadstavenia)

Veko
Uvoľňovacie tlačidlo veka
LED indikátor Wi-Fi
LED dióda stavu potravín
Tlačidlo manuálneho dávkovania Krátke stlačenie: rýchle kŕmenie Dlhé stlačenie: resetovanie na výrobné nadstavenia
Vývod krmiva
Misa
Zásuvka pre batériu (175 x 70 x 30 mm)
Vstup Micro USB

LED Status
Stav LED:

1 Bliká = Režim párovania Wi-Fi 2 Vypnuté = Krmivo je naplnené na viac ako 20% 2 Rýchlo blikajúca červená = Krmivo je naplnené na menej ako 20% 2 Stála červená = Bez krmiva

Prepare Pet Feeder
Príprava dávkovača krmiva pre domáce zvieratá

Napájanie: Pet Feeder pripojte pomocou Micro USB kábla a adaptéra do elektrickej zásuvky.
Misa: Zasuňte misu do zásuvky podávača.
Otvorené veko: Otvorte veko stlačením uvoľňovacieho tlačidla.
Plnenie: Do zásobníka nasypte suché krmivo pre domáce zvieratá.

Používajte iba SUCHÉ krmivo pre domáce zvieratá.
Zatvorte veko: Veko sa zatvorí pritlačením.
Manuálne dávkovanie: Krátko stlačte tlačidlo manuálneho dávkovania. Predvolené množstvo je jedna porcia krmiva, ktoré sa neskôr môže v aplikácii zmeniť.

1. Install the app
1. Stiahnite si aplikáciu Smart Life.

Stiahnite si aplikáciu z Google Play Store alebo App Store do svojho smartfónu. Vytvorte si účet podľa pokynov v aplikácii.

Ak svoj účet Smart Life overíte e-mailom, Váš verifikačný kód sa môže nachádzať v priečinku so spamom.

2. Home Management
2. Manažment domova

V pravom dolnom rohu kliknite na „Profil“. Teraz kliknite na „Manažment domova“. Zadajte svoj názov domova a vyberte umiestnenie vášho domu (použité pre informácie, ako je miestne počasie a čas). Je možné vytvoriť rôzne miestnosti (toto je možné nastaviť aj neskôr).

Miestnosti sa používajú na ovládanie hlasom. Môžete napríklad požiadať Google Home o zapnutie svetiel v kuchyni.

3. Pet Feeder
3. Pripojte dávkovač krmiva pre domáce zvieratá k aplikácii

Kliknite na „Môj domov“ v ľavom dolnom rohu.
Stlačte modré „+“ v pravom hornom rohu.
Vyberte položku „Malé domáce zariadenia“. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte možnosť „Pet Feeder“.

4. Reset the pet feeder
4. Znovu nastavte dávkovač krmiva pre domáce zvieratá

Resetujte Pet Feeder tak, že podržíte stlačené tlačidlo manuálneho dávkovania po dobu najmenej 10 sekúnd. LED svetlo by malo začať rýchlo blikať. Ak svetlo začne blikať pomaly, podržte tlačidlo stlačené znova na 10 sekúnd, až kým nezačne blikať rýchlo. Keď LED dióda bliká rýchlo, stlačte tlačidlo „Ďalší krok“.

Bliká rýchlo = Svetlo bliká 3 krát za sekundu. Bliká pomaly = Svetlo bliká 1 krát za 2 sekundy.

GIF Smart Life App Reset
5. WIFI Settings
5. Zadajte prihlasovacie údaje k Wi-Fi

Zadajte prihlasovacie údaje k Wi-Fi. Stlačením tlačidla „Potvrdiť“ prejdete na ďalší krok.

Pozor! Všetky smart zariadenia (bez ohľadu na značku) sa môžu pripojiť iba na 2,4 GHz sieť. Ak máte sieť 5 GHz, môžete ju kedykoľvek zmeniť na 2,4 GHz. Pre informácie o tom, ako to spraviť, kontaktujte svojho poskytovateľa internetu. Ak máte problémy s pripojením, kontaktujte nás.

6. Final step
6. Pripojenie...

Čakajte, kým sa dávkovač krmiva Pet Feeder spojí s aplikáciou. Po pripojení môžete zmeniť názov zariadenia a prideliť ho miestnosti. Blahoželáme, úspešne ste pripojili Talo Smart Pet Feeder k aplikácii Smart Life.

Nemôžete pripojiť dávkovač krmiva Pet Feeder? Pravdepodobne je to preto, že dávkovač krmiva Pet Feeder nebol správne resetovaný alebo sa ho snažíte pripojiť kť GHz sieti. Uistite sa, že LED dióda rýchlo bliká a kontaktujte svojho poskytovateľa internetu, aby ste zistili, či ste v 2,4 GHz sieti.

App settings
V rámci aplikácie môžete vykonať nasledovné:

Expresné kŕmenie pre nadávkovanie dodatočného krmiva pre Vášho domáceho maznáčika (tiež možné pomocou tlačidla na dávkovači krmiva).
Zmeniť predvolené množstvo expresného/manuálneho podávania.
Pozrieť si záznam kŕmenia.
Povoliť alebo zakázať kŕmenie z rozvrhu kŕmenia.
Vytvoriť automatický rozvrh kŕmenia.

Ďalej získate informácie o stave kŕmenia. Dostanete upozornenie, keď: kŕmenie bolo úspešné, dávkovač krmiva je takmer prázdny, dávkovač krmiva je úplne bez krmiva a / alebo keď sa kŕmenie vynechalo. S týmito upozorneniami Vám nikdy neuniknú dôležité podrobnosti o kŕmení Vášho domáceho maznáčika.

Smart Sensor
Inteligentné senzory:

Dávkovač krmiva má dva senzory. Jeden na meranie krmiva, ktoré v ňom je, a druhý na zaznamenanie, či krmivo bolo nadávkované (vydané zvieraťu). Keď je málo krmiva v dávkovači, na telefóne dostanete upozornenie, že ho treba doplniť. Aj keď bolo krmivo dávkované podľa nadstavenia, tiež dostanete upozornenia, takže si môžete byť istí, že Vaše domáce zviera má svoje jedlo.

Umiestnenie dávkovača krmiva na priame slnečné svetlo môže spôsobiť poruchu snímača. V dôsledku toho by ste mohli na telefóne dostávať upozornenia, že sa kŕmenie vynechalo, zatiaľ čo v skutočnosti bolo kŕmenie úspešné. Preto vždy odporúčame zabezpečiť, aby slnečné svetlo nemohlo svietiť priamo do dávkovača krmiva. To, že dávkovač krmiva nie je umiestnený na priamom slnečnom svetle je tiež lepšie pre kvalitu krmiva.

Low on Food
Cleaning
Čistenie:

Otvorte veko a vyberte zásobník na krmivo z dávkovača krmiva.
Misa sa dá vybrať tiež (kvôli čisteniu).

Misa aj zásobník na krmivo je možné umyť v umývačke riadu. Vonkajšiu časť dávkovača krmiva očistite mäkkou navlhčenou tkaninou.

Community
Pripojte sa ku komunite Talo Smart Home Community:

Vstupom do našej komunity získate niekoľko exkluzívnych výhod:
Dáme Vám tipy, aby ste z dávkovača krmiva Talo Smart Pet Feeder vyťažili maximum. Pošleme Vám podrobnosti o aplikácii a o tom, ako môžete optimalizovať nastavenia aplikácie.
Získajte informácie o našom jedinečnom cashback programe. Budete prvý, kto sa dozvie o nových produktoch a aktualizáciách.

 

Žiadny spam.
Rovnako ako Vy, tiež sa nám nepáči spam. Preto sa s Vami podelíme o super vzrušujúce novinky len vtedy, keď si budeme istí, že Vám to prinesie pridanú hodnotu. Ak už nechcete dostávať naše e-maily, je možné ich odber kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz v dolnej časti tohto e-mailu.

 

Cashback program.
Pre členov komunity Talo Smart Home Community ponúkame cashback program. Získajte 10% peňazí späť na produkty Talo, ak odporúčate naše výrobky priateľovi alebo členovi rodiny. Chcete vedieť viac? Pripojte sa ku komunite.

(function($) {window.fnames = new Array(); window.ftypes = new Array();fnames[0]='EMAIL';ftypes[0]='email';fnames[1]='FNAME';ftypes[1]='text';fnames[2]='LNAME';ftypes[2]='text';fnames[3]='LANGUAGE';ftypes[3]='text';fnames[4]='LOCATION';ftypes[4]='text';}(jQuery));var $mcj = jQuery.noConflict(true);

Feedback
Mohli by ste nám dať nejakú spätnú väzbu?

  How easy or difficult was it for you to install the device?

  Would you prefer an online manual over a paper one?

  What could we improve?

  What is your email? This field is optional. Use it only if you want us to contact you.

  Chceme, aby bol proces inštalácie našich výrobkov čo najjednoduchší. Vaša spätná väzba je preto pre nás nesmierne dôležitá a úplne anonymná.

   Aké ľahké alebo ťažké bolo nainštalovať zariadenie?

   Uprednostnili by ste online manuál pred papierovou?

   Čo by sme mohli zlepšiť?

   Aký je Váš email? Toto pole je voliteľné. Použite ho, iba ak chcete, aby sme Vás kontaktovali.

   Často Kladené Otázky:

   Talo Pet Feeder:

   Môžete nastaviť ľubovoľný počet časov. Tieto časy kŕmenia môžete nastaviť na rôzne dni, napríklad iba v pondelok, iba v pondelok až piatok, iba cez víkendy, celý týždeň alebo iba raz a už nikdy viac. Dávkovač krmiva ponúka veľa rôznych nastavení pre Vášho domáceho maznáčika.

   Kliknutím na „+“ pridáte nový čas kŕmenia alebo upravíte existujúci čas kŕmenia kliknutím na čas. Kliknite na tlačidlo „opakovať“ a vyberte všetky dni v týždni. Uložte nastavenia a odteraz sa čas kŕmenia bude opakovať každý deň.

   V dávkovači krmiva sú dva infračervené senzory. Merajú, či je v zásobníku dostatok krmiva a či Krmivo úspešne vyšlo z dávkovača. Ak je dávkovač krmiva umiestnený v slnečnom prostredí (napríklad pri okne), môže sa stať, že infračervený senzor nebude prerušený kvôli slnečnému svetlu. Výsledkom bude, že dávkovač krmiva pošle do Vášho telefónu upozornenie, že nebolo vydané žiadne krmivo.

   Odporúčame Vám umiestniť dávkovač krmiva takým spôsobom, aby na dávkovač nesvietilo priame slnečné žiarenie. To je tiež lepšie pre krmivo pre Vášho domáceho maznáčika.

   Môžete nastaviť minimálne 1 porciu a maximálne 12 porcií. Každá porcia obsahuje asi 10 gramov.

   Dávkovč krmiva Talo Smart je vhodný iba pre suché krmivo. Ak Vášmu domácemu maznáčikovi dávate vlhké krmivo, nebude tento dávkovač krmiva pre Vás vhodný. Odporúčame tiež mať maximálny priemer kusov krmiva do 1,5 cm. Takto máte istotu, že dávkovač krmiva bude vždy správne fungovať. Nie ste si istí, či je Vaše krmivo vhodné? Pošlite nám správu s typom krmiva a my Vám pomôžeme.

   Bezpečnost

   Pred použitím si pozorne prečítajte túto stránku.

   • Tento produkt je vhodný iba pre SUCHÉ KRMIVO. Upozorňujeme, že POUŽÍVANIE VLHKÉHO KRMIVA je zakázané.
   • Deti by mali byť pod prísnym dohľadom, aby sa zabezpečilo, že sa so zariadením nebudú hrať.
   • Nenechajte napájací kábel visieť nad okrajom stola alebo pultu a uistite sa, že sa nedotýka horúcich povrchov.
   • Aby domáce zvieratá neprevrátili dávkovač krmiva, odporúča sa umiestniť dávkovač do rohu alebo k stene.
   • Elektrický kábel dobre chráňte, aby ho Váš domáci miláčik nehryzol a nespôsobil nebezpečnú situáciu, napríklad zásah elektrickým prúdom.
   • Chráňte napájací kábel a vyvarujte ho kontaktu s vodou alebo inými tekutinami.
   • Pred použitím si pozorne prečítajte návod. Návod si uschovajte pre budúce použitie.
   • V prípade potreby servisu a kvôli zníženiu rizika úrazu elektrickým prúdom by mal tento produkt opravovať iba autorizovaný technik spoločnosti Talo.
   • Zariadenie používajte iba na účel, na ktorý je určený. Nepoužívajte zariadenie na iné účely, ako je opísané na tejto stránke.
   • Nepoužívajte zariadenie ak je poškodené alebo ak je niektorá jeho časť poškodená, v takomto prípade ho okamžite vymeňte.
   • Zariadenie je vhodné iba na použitie v interiéri. Nepoužívajte prístroj vonku.

   Čistenie a údržba

   • Misa a zásobník na krmivo môžete vybrať ak ich chcete vyčistiť. Tieto časti sa môžu vložiť do umývačky riadu.
   • Nepoužívajte čistiace prostriedky ani abrazívne prostriedky.
   • Nečistite vnútro zariadenia, okrem misy a zásobníka na krmivo.
   • Vonkajšiu časť zariadenia čistite mäkkou navlhčenou tkaninou.

   Záruka

   Akékoľvek zmeny a / alebo úpravy zariadenie spôsobia neplatnosť záruky. Nenesieme zodpovednosť za škody spôsobené nesprávnym použitím produktu. Zmluvné podmienky týkajúce sa záruky nájdete na našej stránke so zárukou.

   Likvidácia

   • Produkt je určený na separovaný zber na príslušnom zbernom mieste. Výrobok nevyhadzujte spolu s domovým odpadom.
   • Ak potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte predajcu alebo miestny orgán zodpovedný za odpadové hospodárstvo.

   Dokumentácia

   Tento produkt bol vyrobený a dodaný v súlade so všetkými príslušnými nariadeniami a smernicami platnými pre všetky členské štáty EÚ. Výrobok splňuje všetky platné špecifikácie a predpisy v krajine predaja. Formálna dokumentácia je k dispozícii na požiadanie.

   Podpora

   Ak potrebujete pomoc alebo máte pripomienky alebo návrhy, navštívte našu stránku podpory..