Begin Slider
Czy chcesz zainstalować Talo Smart Pet Feeder?
Meet the Pet Feeder
Poznaj Inteligentny Dozownik dla zwierząt Talo
Smart Life Logo

1 = Pokrywa 6 = Podajnik karmy
2 = Przycisk zwolnienia pokrywy 7 = Miska
3 = Wskaźnik LED Wi-Fi 8 = Bateria (175 x 70 x 30 mm)
4 = Wskaźnik LED poziomu karmy 9 = Wejście Micro USB
5 = Przycisk ręcznego karmienia (Krótkie naciśnięcie: Karmienie ekspresowe, długie naciśnięcie: Reset ustawień fabrycznych )

Lid
Lid release key
Wi-Fi indicator LED
Food status LED
Manual feeding button Short press: Express feeding Long press: Factory reset
Food outlet
Bowl
Power bank slot (175 x 70 x 30 mm)
Micro USB input

LED Status
Status LED:

1 Miganie = Parowanie Wi-Fi 2 Wyłączony = Jest więcej niż 20% karmy 2 Szybkie czerwone miganie = Jest mniej niż 20% karmy 2 Ciągły czerwony = Brak karmy

Prepare Pet Feeder
Przygotowanie dozownika dla zwierząt

Zasilanie: Podłącz dozownik karmy dla zwierząt domowych za pomocą kabla Micro USB i adaptera do gniazdka elektrycznego.
Miska: Wsuń miskę do wylotu podajnika.
Otwórz pokrywę: Otwórz pokrywę, naciskając przycisk zwalniający.
Napełnij: Wsyp suchą karmę dla zwierząt domowych do zbiornika i napełnij go.

Używaj tylko SUCHEJ karmy
Zamknij pokrywę: Naciśnij pokrywę w dół, aby ją zamknąć.
Ręczne karmienie: Krótko naciśnij przycisk ręcznego karmienia, aby natychmiast rozpocząć karmienie. Domyślna ilość to jedna porcja, którą można później zmienić w aplikacji.

1. Install the app
1. Pobierz aplikację Smart Life.

Pobierz aplikację z Google Play Store lub App Store na swój smartfon. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w aplikacji, aby utworzyć swoje konto.

Jeśli weryfikujesz swoje konto Smart Life za pomocą poczty elektronicznej, Twój kod weryfikacyjny może znajdować się w folderze spamu.

2. Home Management
2. Zarządzanie domem

Kliknij w prawym dolnym rogu na "Ja". Kliknij teraz na "Zardządzanie Domem". Wprowadź swoją nazwę domu i wybierz lokalizację domu (używaną dla informacji takich jak lokalna pogoda i czas). Możliwa konfiguracja różnych pomieszczeń (możliwa również późniejsza konfiguracja).

Pokoje służą do sterowania głosem. Na przykład, można poprosić Google Home o włączenie świateł w kuchni.

3. Pet Feeder
3. Połącz Dozownik Karmy z Aplikacją

Kliknij na "Dom" w lewym dolnym rogu.
Wciśnij niebieskie "+" w prawym górnym rogu.
Wybierz "Małe urządzenia domowe". Przewiń w dół i wybierz "Dozownik karmy dla zwierząt".

4. Reset the pet feeder
4. Zresetuj dozownik karmy dla zwierząt

Zresetuj Dozownik Karmy dla Zwierząt, przytrzymując przycisk Ręcznego karmienia przez co najmniej 10 sekund. Dioda LED powinna zacząć szybko migać. Jeśli światło zaczyna powoli migać, przytrzymaj przycisk resetowania ponownie wciśnięty przez co najmniej 10 sekund, aż światło zacznie szybko migać. Gdy dioda LED zacznie szybko migać, wciśnij "Następny krok"

.

Szybkie miganie= Światło miga 3 razy na sekundę. Wolne miganie = Światło miga 1 raz na 2 sekundy.

GIF Smart Life App Reset
5. WIFI Settings
5. Wprowadź dane uwierzytelniające Wi-Fi

Wprowadź swoje dane uwierzytelniające Wi-Fi. Naciśnij "Potwierdź", aby przejść do następnego ekranu.

Uwaga! Wszystkie inteligentne produkty (niezależnie od marki) mogą się łączyć tylko z siecią 2,4 GHz. Jeśli masz sieć 5 GHz, to zawsze jest możliwe zmienić ją na sieć 2,4 GHz. Skontaktuj się z dostawcą Internetu, aby dowiedzieć się, jak to zmienić. Jeśli masz problemy z połączeniem, skontaktuj się z nami.

6. Final step
6. Łączenie...

Poczekaj aż inteligentny Dozownik Karmy dla Zwierząt połączy się z aplikacją. Po połączeniu można zmienić nazwę urządzenia i przypisać je do pokoju. Gratulacje, udało Ci się podłączyć Dozownik Karmy Talo do aplikacji Smart Life.

Nie możesz podłączyć dozownika karmy? Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że dozownik nie został zresetowany poprawnie, lub próbujesz podłączyć go do sieci 5 GHz. Upewnij się, że światło szybko miga i skontaktuj się z dostawcą Internetu, aby dowiedzieć się, czy jesteś w sieci 2,4 GHz.

App settings
W aplikacji, można zrobić, co następuje:

Ekspresowe karmienie aby dać swojemu zwierzęciu trochę dodatkowej karmy (możliwe również za pomocą przycisku na karmniku dla zwierząt).
Zmiana domyślnej ilości karmy ekspresowej/ręcznej.
Wyświetl rejestr karmienia .
Włączenie lub wyłączenie harmonogramu karmienia.
Utwórz automatyczny harmonogram karmienia.

Dodatkowo otrzymasz aktualizacje dotyczące stanu żywienia. Otrzymasz powiadomienie, gdy: karmienie zakończy się sukcesem, karma prawie się skończy, dozownik będzie całkowicie pusty i/lub gdy karmienie zostanie pominięte. Dzięki tym powiadomieniom, nigdy nie przeoczysz żadnego ważnego szczegółu dotyczącego diety Twojego zwierzęcia.

Smart Sensor
Inteligentne Czujniki:

Dozownik karmy dla zwierząt ma dwa czujniki. Jeden z nich służy do mierzenia ilości pokarmu pozostawionego w zbiorniku, a drugi do rejestrowania, czy pokarm został wydany. Kiedy jedzenie się skończy, otrzymasz na swój telefon powiadomienie, że nadszedł czas, aby ponownie napełnić urządzenie. Również wtedy, gdy jedzenie zostało wydane, możesz otrzymać powiadomienie, abyś mógł być pewien, że Twoje zwierzę ma swoje jedzenie.

Umieszczenie dozownika karmy dla zwierząt domowych w bezpośrednim świetle słonecznym może spowodować zakłócenia w pracy czujnika. W rezultacie, można będzie otrzymywać powiadomienia na telefonie, że karmienie zostało pominięte, podczas gdy w rzeczywistości karmienie było udane. Dlatego też zawsze zalecamy upewnienie się, że światło słoneczne nie świeci bezpośrednio do urządzenia. Nie umieszczanie dozownika w bezpośrednim świetle słonecznym jest również lepsze dla jakości karmy Twojego pupila.

Low on Food
Cleaning
Czyszczenie:

Otwórz pokrywę i wyjmij zbiornik z karmą dla zwierząt.
Miska może być wyjęta do czyszczenia.

Zarówno miska jak i zbiornik na jedzenie są odporne na zmywanie w zmywarce. Wyczyść zewnętrzną część urządzenia za pomocą miękkiej, wilgotnej szmatki.

Community
Dołącz do społeczności Inteligentnego Domu Talo:

Dołączając do naszej społeczności, otrzymasz kilka ekskluzywnych korzyści:
Damy ci wskazówki , abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój Inteligentny Dozownik Talo. Prześlemy Ci szczegóły dotyczące aplikacji i jak możesz w pełni zoptymalizować ustawienia aplikacji. Pobierz informacje o naszej wyjątkowej promocji cashback .
Będziesz pierwszym, który usłyszy o nowych produktach i aktualizacjach.

 

Bez Spamu.
Tak jak ty, my też nie lubimy spamu. Dlatego podzielimy się z Tobą super ekscytującymi wiadomościami tylko wtedy, gdy uznamy, że będą one stanowić wartość dodaną do Twojego przemyślanego życia. Jeśli nie chcesz już więcej otrzymywać naszych e-maili, zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji klikając na link na dole tego maila.

 

Promocja Cashback.
Wyjątkowo dla członków społeczności inteligentnego domu Talo, oferujemy promocję Cashback. Uzyskaj 10% cashback na swoje produkty Talo, jeśli polecisz nasze produkty przyjacielowi lub członkowi rodziny. Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do społeczności.

(function($) {window.fnames = new Array(); window.ftypes = new Array();fnames[0]='EMAIL';ftypes[0]='email';fnames[1]='FNAME';ftypes[1]='text';fnames[2]='LNAME';ftypes[2]='text';fnames[3]='LANGUAGE';ftypes[3]='text';fnames[4]='LOCATION';ftypes[4]='text';}(jQuery));var $mcj = jQuery.noConflict(true);

Recommendations
Oferujemy też te produkty!

The Talo Smart Security Camera

Inteligentna kamera bezpieczeństwa Talo w skrócie:

Miej oko na swój dom i rzeczy.
Przechowuj obrazy bezpiecznie w chmurze; nie jest wymagana żadna karta Micro SD.
Odbierz powiadomienie po wykryciu ruchu.
4 diody na podczerwień tworzą wyraźny widok, gdy jest ciemno.

The Talo Smart Plug

Inteligentna wtyczka Talo w skrócie:

Zalety tych produktów:

1. Sprawiasz, że twój dom jest jeszcze inteligentniejszy.

2. Działa z tą samą aplikacją.

3. Ta sama zaufana marka.

4. Super gwarancja i
wsparcie produktu.

Feedback
Mógłbyś nam coś powiedzieć?

  How easy or difficult was it for you to install the device?

  Would you prefer an online manual over a paper one?

  What could we improve?

  What is your email? This field is optional. Use it only if you want us to contact you.

  Chcemy, aby proces instalacji naszych produktów przebiegał jak najbardziej płynnie. Dlatego Państwa opinie są dla nas niezwykle ważne. Twoje uwagi są całkowicie anonimowe..

   How easy or difficult was it for you to install the device?

   Would you prefer an online manual over a paper one?

   What could we improve?

   What is your email? This field is optional. Use it only if you want us to contact you.

   Często Zadawane Pytania:

   Talo Dozownik Karmy:

   Możesz ustawić tyle różnych czasów, ile chcesz. Możesz ustawić te czasy karmienia w różne dni, na przykład tylko w poniedziałki, tylko od poniedziałku do piątku, tylko w weekendy, przez cały tydzień lub tylko raz i nie więcej. Krótko mówiąc, jest wystarczająco dużo opcji dla Twojego zwierzęcia.
   Kliknij  "+" aby dodać nowy czas karmienia lub edytuj istniejący czas poprzez kliknięcie na niego. Kliknij "powtórz" i wybierz wszystkie dni tygodnia. Zapisz ustawienia i od tej chwili czas karmienia będzie się powtarzał każdego dnia.
   W dozowniku karmy dla zwierząt są dwa czujniki na podczerwień. Mierzą one, czy w zbiorniku jest wystarczająca ilość pokarmu i czy pokarm został pomyślnie wydany. Jeżeli dozownik karmy dla zwierząt znajduje się w słonecznym otoczeniu (np. obok okna), może się zdarzyć, że czujnik podczerwieni nie zostanie przerwany, ponieważ światło słoneczne świeci na niego. W związku z tym dozownik wysyła na telefon powiadomienie, że nie został wydany żaden pokarm. Zalecamy umieszczenie dozownika w taki sposób, aby bezpośrednie światło słoneczne nie świeciło na niego. Jest to również lepsze w przypadku karmy dla zwierząt domowych.
   Można ustawić minimalnie 1 porcję i maksymalnie 12 porcji. Każda porcja zawiera około 10 gramów.
   Talo Inteligentny Automatyczny Dozownik Karmy jest odpowiedni tylko do suchej karmy. Jeśli często karmisz swoje zwierzę mokrą karmą, nie będzie ona odpowiednia. Zalecamy również, aby maksymalna średnica kawałków wynosiła 1,5 cm. W ten sposób mają Państwo pewność, że automatyczny dozownik zawsze będzie działał prawidłowo. Nie jesteście Państwo pewni, czy wasze kawałki są odpowiednie? Prosimy o przesłanie nam informacji o rodzaju karmy, a my pomożemy Państwu dalej.

   Bezpieczeństwo

   Przeczytaj uważnie tę stronę przed użyciem.
   • Ten produkt nadaje się tylko do SUCHEJ KARMY. Użycie MOKREJ KARMY jest zabronione.
   • Dzieci powinny być ściśle nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem.
   • Nie pozwól, aby przewód zasilający zwisał nad krawędzią stołu lub blatu i upewnij się, że nie dotyka on żadnych gorących powierzchni.
   • Aby zapobiec przewróceniu się zwierząt domowych przez dozownik, zaleca się umieszczenie go w rogu lub przy ścianie.
   • Zabezpiecz dobrze kabel elektryczny, aby zapobiec przegryzieniu kabla przez zwierzę i spowodowaniu niebezpiecznej sytuacji, np. porażenia prądem.
   • Zabezpiecz kabel zasilający i unikaj kontaktu z wodą lub innymi płynami.
   • Przed użyciem należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi. Instrukcję należy zachować do wykorzystania w przyszłości.
   • Aby zmniejszyć ryzyko porażenia prądem elektrycznym, produkt powinien być otwierany tylko przez autoryzowanego technika Talo, gdy konieczny jest serwis.
   • Urządzenie powinno być używane wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie używaj urządzenia do celów innych niż opisane na tej stronie.
   • Nie używaj urządzenia, jeśli jakakolwiek jego część jest uszkodzona lub wadliwa. Jeśli urządzenie jest uszkodzone lub wadliwe, należy je natychmiast wymienić.
   • Urządzenie jest przeznaczone wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń. Nie należy używać urządzenia na zewnątrz.

   Czyszczenie i konserwacja

   • Miska i zbiornik na karmę mogą być wyjęte do czyszczenia. Te części można włożyć do zmywarki.
   • Nie należy używać rozpuszczalników ani środków ściernych do czyszczenia.
   • Nie należy czyścić części urządzenia innej niż miska i zbiornik na żywność.
   • Zewnętrzną stronę urządzenia czyścić miękką, wilgotną ściereczką.

   Gwarancja

   Wszelkie zmiany i/lub modyfikacje produktu powodują utratę gwarancji. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za szkody spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem produktu. Warunki związane z gwarancją znajdują się na naszej stronie internetowej Gwarancji.

   Utylizacja

   • Produkt jest przeznaczony do selektywnej zbiórki w odpowiednim punkcie. Produktu nie należy wyrzucać razem z odpadkami domowymi.
   • Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się ze sprzedawcą detalicznym lub władzami lokalnymi odpowiedzialnymi za gospodarkę odpadami.

   Dokumentacja

   Produkt został wyprodukowany i dostarczony zgodnie z wszystkimi odpowiednimi przepisami i dyrektywami, obowiązującymi we wszystkich krajach członkowskich UE. Produkt jest zgodny ze wszystkimi stosownymi specyfikacjami i przepisami obowiązującymi w kraju sprzedaży. Dokumentacja formalna jest dostępna na żądanie.

   Wsparcie

   Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, masz uwagi lub sugestie, odwiedź naszą stronę pomocy technicznej.